Online kurz práce na sobě - modul 1 - MINULOST JAKO ZDROJ SÍLY

Průvodce ženy v pohodě aneb jak se stát pohodovou a klidnou ženou, která nežije v chaosu roztříštěnosti, ale bere minulost jako zdroj síly a zvládá výzvy svého aktuálního životního období.

Víte, že 95 % lidí se neorientuje ve vývojových etapách života? Neznají výzvy jednotlivých sedmiletých cyklů a neslyšeli zhola nic podstatného o čtyřech životních krizích, které potkají
mezi 28 - 53 rokem života opravdu každého bez vyjímky!
Procházejí životem nepřipraveni a tak trochu naslepo.

A věděli jste, že 87 % žen velmi často přemýšlí nad minulostí, která jim akorát kazí náladu a bere radost ze života? Mohla jsem změnit toto, tamto, měla jsem to říct jinak/udělat jinak. Denně jim takové scenáře projdou hlavou minimálně 100krát.

Jedním z pilířů vnitřní pohody, je prostě "mít vyřešenou minulost". Ve video mluvím o tom: Co je to minulost a jakým způsobem s ní budeme pracovat v kurzu: Minulost jako zdroj síly.

Zeptejte se sebe sama a zamyslete se:

JAK JSEM NA TOM SE SVOU MINULOSTÍ?

Na stupnici od 1 do 10?
0-3 = minulost vás vyloženě tíží
4- 6 = minulost je spíše neutrální
7-10 = minulost je spíše zdrojová

Kurz nabízí posun v před o několik stupínků. Je-li pro vás minulost "horor-mordor" (0-3), můžete se minimálně dostat do neutrálního stavu (5) a pak dál. Je-li pro vás minulost neutrální, může se stát zdrojovou

Znáte to? Položte si pár otázek v testu:

1/ Máte někdy pocit, jako kdyby v minulosti ležel ukrytý klíč k vyřešení současných potíží?

2/ I když vlastně nechcete být žena, co se neustále hrabe v minulosti, sklouzáváte k tomu?

3/ Nedaří se vám vždycky dělat věci tak, jak chcete, nemáte na to prostě sílu?

4/ Občas se (i sama před sebou) vymlouváte na minulost či modely z dětství. I když víte, že byste měla jednat zodpovědněji a zrale?

5/ Vypadá to někdy, jakoby vám unikalo něco důležitého. Někdy si říkáte trochu rezignovaně: "Ono to nějak dopadne"?

6/ Cítíte se občas v bludném kruhu, krysím závodu, chaosu nebo nestíhání

7/ Víte, že čas běží a vy pomalu stárnete a to důležité často odkládáte na potom?

8/ Vnímáte rozdíl, mezi tím, co cítíte uvnitř jako svůj potenciál a tím co, žijete navenek?

I jedna odpověď ANO znamená, že nejste 100 % šťastná a nepřestane to, pokud s tím něco neuděláte. Pracujte na sobě!

 • Jinak se prostě nikdy nedostanete z tohoto začarovaného a negativního stavu.
 • Nebudete schopná být šťastná tady a teď. V tomto okamžiku. V přítomnosti.
 • Stále budete dumat nad tím "co mělo být jinak". Pomalu, ale jistě Vás bude Vaše minulost a vaše vnitřní nastavení sžírat, kousek po kousku.
 • A kvůli čemu? Kvůli věcem, které se UŽ STALY a nic s tím neuděláte. Můžete akorát změnit svůj postoj a reakci na tyto vzpomínky z minulosti. Pochopit, co se právě teď učíte a přijmout adekvátní pomoc a podporu na své cestě
 • Není to primárně vaše chyba. Nikde se běžně neukazuje, jak zpracovávat zážitky z minulosti. Natož jak se orientovat na ty pozitivní a zdrojové a čerpat z nich automaticky sílu. Můžete se to ale naučit teď a něco s tím udělali dřív než bude pozdě. Čas nečeká. Na nikoho.   

Na konci kurzu byste měli umět říct:

 • MÁ MINULOST JE LEHKÁ A JASNÁ - minulost vás musí přestat tížit, ničím vás nesvazovat a stát se alespoň neutrální historií. Neřku-li zásobárnou zdrojových zážitků a pokladnicí příběhů moudrosti.
 • KONCENTRUJI SE. Orientuji ve svém osobním příběhu, chápu čím jsem doposud prošla a proč. A dokončuji své minulé lekce.
 • VÍM KDE JSEM. Znám své místo a roli v aktuální etapě máho života (SEDMILETÍ) a mám zdroje k jejímu zvládání.
 • JSEM POZITIVNĚ LADĚNÁ. Záměrem je, aby se u vás zautomatizoval proces orientace na pozitivní zdrojové zážitky. Z negativních se poučili a jejich emoční náboj nad vámi přestal mít moc.

OBSAH KURZU

Budeme pracovat na různých úrovních.

 • Potřebujeme se ZORIENTOVAT, pochopit věci, dát jim nový řád a smysl (k tomu slouží webinář Životní cykly).
 • Ujasnit si a procítit, jak to máme my, ZDIAGNOSTIKOVAT SE (k tomu slouží workshop Osobní příběh).
 • Když chápeme souvislosti a možnosti, lehce se rozhodujemeZKONCENTRUJEME na to, co nás podporuje. Pomáhají nám v tom jednoduché rituály (viz. motivační návody Inspirativní rituály) 
 • Kurz obsahuje dvě prožitkové techniky (Minulost jako zdroj a Pozitiv automaticky), které nám umožní se reálně PŘEPROGRAMOVAT a přenastavit na neurologické úrovni.
 • A samozřejmě potřebujeme i něco, čemu říkám: "práce na sobě bez práce", která celý proces ukotví hluboko v podvědomí. Proto je součástí kurzu i audio nahrávka před spaním (trans Léčení minulosti), která vám umožní nechat se opečovat, odpočinout si, hluboce se regenerovat a přijímat zdroje tím, že umožníme našemu moudrému nevědomí najít svoje vlastní řešení.

OBSAH KURZU V MODULECH

1. webinář ŽIVOTNÍ CYKLY

Životní příběh každého z nás probíhá na velké vlně nádechu a výdechu, v zákonitých sedmiletých cyklech a je opepřený čtyřmi velkými transformačními krizemi (a několika menšími). A aby to bylo ještě veselejší, minulost jako taková samozřejmě neexistuje, máme o ní pouze nepřesné záznamy ve svém vědomí, což nám ale dává velké možnosti okamžité změny...

 • Vysvětlíme si, co je to nádech a výdech života a jak ovlivňuje naše tělo a předávání našich darů světu
 • Podíváme se na jednotlivá sedmiletí a jak s nimi naložit
 • Řekneme si, kdy (v jakám věku) přicházejí transformační krize a proč. Jak se projevují, co nás učí a jak na ně reagovat.
 • Dotkneme se toho, co je to minulost záznamy o minulosti a naučíme se s nimi z hlediska neurovědy pracovat v náš prospěch

2. workshop OSOBNÍ PŘÍBĚH

Má-li pro nás minulost být zdrojem síly, potřebujeme uchopit svůj osobní příběh z toho správného konce. Život není lunapark ani procházka růžovou zahradou, to už asi víte. Opravdu se učíme a rozvíjíme. Může to jít ale s lehkostí a časem i bez bolesti. 

 • Ujasníte si vaši aktuální vývojovou fázi a výzvy, které jsou na vás teď kladeny.
 • Pochopíte z nadhledu, co a proč jste prožili, jaké kvality rozvinuli a rozvíjíte.
 • Najdete své klíčové zdrojové zážitky a naučíte se z nich získat sílu napořád

3.  technika POZITIV AUTOMATICKY

S radostí vás naučím a předám vám geniálně jednoduchou techniku (berte mě s rezervou, trochu vysvětlení a času to vezme), která vám opravdu naprosto změní to, jak vás ovlivňuje minulost. Napořád. Minulost si totiž uchováváme v záznamech o ní, v obrázcích či filmech, zkrátka v reprezentacích. A když se naučíme rozlišovat obsah a strukturu oněch záznamů, budeme jako Neo který uviděl Matrix ve formě čísel a písmenek. A vystoupil z příběhu... Těšte se, je to pecka. A zvládne to každý!

 • Vaše záznamy o minulosti zdiagnostikujeme
 • Posléze se je naučíte měnit, aby se minimalizoval dosah negacímaximalizoval dopad pozitivních zdrojů
 • A pak naučíme vaše nevědomí, aby to dělalo automaticky!

Teď to zní možná učeně, ale v praxi to znamená definitivní konec nepříjemných pocitů z minulosti. To musíte zažít :-).

4. motivační návody INSPIRATIVNÍ RITUÁLY

Chceme-li se v životě zkoncentrovat na to důležité, je třeba vědět proč. Mít prostě vnitřní motivaci. A pak je potřeba odložit to nedůležité a zatěžující. Dodám vám trochu té motivaceinspirace a pokračujeme v jízdě.  Inspirace je možné použít kdykoliv a opakovaně, protože žijeme a vyvíjíme se v cyklech. 

 • Motivace jediným obrázkem. Budete koukat :-).
 • Návody a inspirace na jednoduché rituály spojené s ohněm, lunárním cyklem, menstruačním cyklem, vaší tvořivostí, každodenními činnostmi apod. Nic složitého nečekejte. Vždy je to o našem uvědomění a osobním rozhodnutí, rituálem tomu dáváme jen hezčí formu a mezník.

5. technika MINULOST JAKO ZDROJ

 • Bonusová technika, která má cenu jako celý kurz dohromady. Budeme trochu neurovědci a trochu šamani současně. 
 • Provedu vás tím přehledně a krok za krokem. Půjdeme na časové ose zpátky a použijeme zdrojové zážitky vašeho života a zjednodušenou techniku Kotvení vnitřních zdrojů nakombinovanou s technikou Pozitiv automaticky.
 • A vy si vezmete zpět svou Síludesítky vnitřních zdrojů najednou  jako hrdost, nadšení, důvěra, naplněná láska, sebedůvěra a sebeúcta, vnitřní vedení a napojení, odhodlání, pocit, že za vámi někdo stojí a chrání vás, štěstí, odvaha, lehkost, bytí v přítomnosti a další a další.
 • Vypadá to možná složitě, ale není. Vypadá to jako magie, ale není. Má to však  podobný efekt jen bez vedlejších účinků. 

 

6. audio hlubinný trans: LÉČENÍ MINULOSTI

Toto je řešení i pro ty nejzaneprázdněnější z vás. Nejfantastičtější na hlubinných transech je to, že fungují i když spíte, i když bdíte. Transy podle zásad Miltona Eriksona nejsou klasické vizualizace, není třeba si nic s úsilím představovat, naopak! Transy hovoří jazykem našeho nevědomí, otvírají mu nové možnosti, léčí stará omezení, přírodní metafory a obrazy často nemají logickou návaznost. Vědomá mysl ne vždy chápe všechny návaznosti a to je v pořádku. Můžete u nich usnout a stejně fungují! Dokonce nám bylo na výcviku hypnózy dle M.Eriksona řečeno, že 30 min takového hlubinného transu nahradí několik hodin spánku.

 • Hlubinný trans pro Léčení minulosti - MP3 nahrávka 

 

HLUBINNÉ TRANSY

Fungují i když spíte! Opravdu?

Kdo je průvodkyní tímto kurzem?

O Květě


Kdo jsem já? Především jsem žena, která od raného mládí hledá, zkouší a nalézá to, co v práci na sobě skutečně efektivně funguje. Začala jsem kvůli sobě a postupně mě život přivedl k tomu předávat druhým.  Vědomě se seberozvoji věnuji již déle než čtyři sedmiletí (4x7let). Opravdu. Ve 14 letech jsem začala s filosofií a duchovní cestou, od 21 let se aktivně vzdělávám v psychoterapeutických směrech, od 28 let profesionálně pracuji s klienty na seberozvoji, od 35 let zvolňuji a zpracovávám nejnáročnější výzvy mého života, od 42 let kvetu a vydávám světu to, co uzrálo a jeví se mi funkční, efektivní a jednoduché. V roce 2024 mi je 45 let.

Vím tedy, o čem mluvím. Práce na sobě je základ. Říkám to ze zkušenosti ženy, partnerky, matky i mentorky. A opravdu vám můžu ušetřit spousty času a peněz, když využijete mé zkušenosti, dovednosti a know how. Stojím jen o takové klienty, kterým můžu pomoci se rozvinout směrem k větší vnitřní síle, lidskosti, moudrosti a lásce. A dokáží (třeba i s odstupem) pochopit, že i když své služby nenadhodnocuji do nebeských výšin a dávám "mercedes za cenu škodovky" (slova mé klientky), tak to, co nabízím, má skutečnou hodnotu pro život.

Květoslava Kolouchová

CENA KURZU 

Kurz nahrazuje 6-8 individuálních sezení (v délce 1,5 hod) s koučem - terapeutem. Záleží jestli vás terapeut už zná a jakým tempem byste spolu pracovali. Tedy jeho hodnota se dle cen
na trhu pohybuje v rozmezí 9-15 tisíc. Já sama si jednotlivých modulů cením takto:

Webinář ŽIVOTNÍ CYKLY 990 Kč

Workshop OSOBNÍ PŘÍBĚH 690 Kč

Technika POZITIV AUTOMATICKY 990 Kč

Motivační návody INSPIRATIVNÍ RITUÁLY 390 Kč

Technika MINULOST JAKO ZDROJ SÍLY 990 Kč

Hlubinný trans LÉČENÍ MINULOSTI 490 Kč

CELKEM .....................................4440 Kč. KURZ JAKO CELEK NABÍZÍM ZA CENU cenu 3900,-

BONUSY

NEJHODNOTNĚJŠÍ BONUS PRO VÁS je to, že vás nezahltím dalšími nepotřebnými bonusy. Všechno důležité je v kurzu – přehledně, jasně, funkčně. Nemáme čas, ztrácet čas. Jdeme k jádru věci. Pokud ale zakoupíte celý kurz FUNDAMENT (jehož je tento modul součástí) získáte navíc bonusy v podobě 1 MODULU navíc. Čímž získáte téměř celý výcvik NLP a mnohem víc v jednom balíčku.

KONTINUÁLNÍ PODPORA VE SKUPINĚ

 • Celý kurz probíhá v členské sekci na webu pracenasobe.cz. 
 • Ke kurzu získáváte podporu ve skupině (uzavřená FB skupina a od března 2024 pravidelné zoomy), která zvyšuje úspěšnost dokončení témat v kurzu o 500 %. Možnost se ptát, konzultovat, účastnit se výzev.
 • A to trvale (= až dokud bude FB fungovat), ne jen na omezenou dobu. Protože každý máme své tempo.
 • Můžete se těšit na skupinové zoomy a jejich záznamy a těžit z komunity podobně laděných lidí. 
 • Účast ve skupině je z vaší strany dobrovolná, bude vám to fungovat i jako sólistům
 • Přístup do členské sekce celého kurzu vám zůstane natrvalo (= až dokud bude mioweb, internet a elektřina fungovat), tedy se můžete k jednotlivým tématům vracet, kdykoliv budete chtít. Protože, znovu opakuji, každý máme své tempo. 

14 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud se připojíte dnes - máte plných 14 dní na to, abyste se bez jakéhokoliv tlaku rozhodli
o tom, že:

“Toto je jeden z nejlepších programů, který jsem v životě zažil/a. Má minulost už mě ničím nesvazuje, ale dodává mi sílu a je skutečným zdrojem mé moudrosti, díky které mohu konečně žít život, který si zasloužím a stát se člověkem, kterým jemi souzeno BÝT.
Znám své místo a roli v této etapě svého života a mám zdroje k jejímu zvládání.”

Protože pokud tento program nesplní právě toto, garantuji vám vrácení peněz.

Já jsem zajištěná a šťastná žena. A nepotřebuji vaše peníze za každou cenu. 

Je to totiž jen o vás. Zda jste vy připraveni investovat do sebe.

Rok má 365 dní. A z toho zhruba 16 hodin denně bdíme, jsme v pozoru a cítíme vše lidské.

Úzkost, strach, obavy.

To je 5 840 hodin ročně.

58 400 hodin za deset let.

Jakou cenu pro vás má prožívat tyto hodiny šťastně, uvolněně, v míru, s nadhledem?

Ambice kurzu je zvýšit vaši spokojenost minimálně o 10-30 %. Záleží kolik si dovolíte.

Ale i kdyby jste popošla pouze o 1 stupínek (= 10 %) bude to skvělé a matematicky to znamená, že za deset let zažijete 5 840 šťastnějších hodin. 5 840 hodin bez strachu a úzkosti?

Jakou cenu by toto pro vás mělo? Zaplatila byste méně než jednu korunu za jednu hodinu štěstí?

Jste připravena si dovolit něco pro sebe konečně udělat? Tohle je další krok.

Měli byste vědět, že...

Kurz Minulost jako zdroj síly byl původně plánován jako jeden ze 4 modulů komplexnějšího kurzu Práce na sobě - Fundament. V průběhu tvorby však dospěl a stal se z něj samostatný jedinec. Fuguje nezávisle. Stále je však součástí čtyřčat a jeho účinek se synergicky násobí, když jsou poblíž jeho tři sourozenci: Síla pozornosti, Pročistit vztahy a Naplňovat svou vizi.  

Zamysli se a zavnímej: Co je středo-bodem tohoto "kříže života"?
Co se nachází mezi Minulostí a Budoucností? Co je spojnicí mezi Tebou a druhými (ty-vztahy)?

DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ

Co říkají ti, kteří se mnou již pracovali?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

FAQ - často kladené otázky 

V jakém tempu je dobré kurz absolvovat?

Ve svém tempu. To může mít samozřejmě každý jiné. Kurz vám zůstane přístupný v členské sekci napořád. Sami si budete moci rozhodnout, kdy a za jak dlouho je pro vás možné jím projít (14 dní, měsíc či dva) a nastavit si ve formuláři, kdy chcete začít. Takže budete regulovat frekvenci mých podnětů emailem. Ani vy ani já nechceme, aby kurz zůstal odložen na potom. Podpořím vás v tom, abyste začali, absolvovali ho a získali z něj maximum. FB skupina a moje podpora bude kontinuální, takže je opravdu jedno, jestli začnete o nějaký týden či dva (po zakoupení kurzu) později. Důležité je ale začít.

Co když nemám Facebook?

Co se obsahu týče, tak celý kurz probíhá v členské sekci a podněty vám budou chodit na e-mail, takže FB k tomu nepotřebujete. Ale podpora skupiny, odpovědi na otázky a síla společného záměru podobně naladěných lidí, by se vám mohla líbit. Zvažte proto prosím založení profilu na FB, klidně jen pro účely bytí v naší VIP skupině. Vstup je kontrolovaný (budu se vás ptát na email zadaný v objednávce, abych vám do skupiny umožnila přístup), takže můžete mít i přezdívku a místo profilové fotky kytičku. FB účet můžete deaktivovat vždy.

Není to moc eso-kurz plný krásné teorie?

Ne, není. Je mi přes čtyřicet let a všechno jsem si odbulela, odmakala a odpracovala. Mám za sebou výsledky a věřím si. Opírám se o svou osobní zkušenost, zkušenost s klienty a kvalitní výcviky. Ano, neuznávám materialistický pohled na svět, ale mám nohy na zemi a nemíchám psychologickou sebe-rozvojovou práci s duchovní cestou. To jsou odlišné věci. Kurz je psychologicky rozvojový, založený z velké části na technikách z neurovědy. A ty mají zase základ v dalších zkoumáních a osobních zkušenostech mnoha odborníků a pozitivních výsledcích mnoha klientů.

Zvládnu to? Není to moc psychologicky náročné?

Provedu vás krok za krokem, za ručičku. Pokud pochybujete, je to správný postoj, zkoumejte dobře, komu se svěříte a kým se necháte vést. V případě online kurzu to ale není takový risk, navíc máte garanci vrácení peněz. Mám návrh: Otestujte si to na mém minikurzu Kotvení vnitřních zdrojů, je zdarma. Uvidíte jak moc je to pro vás přehledné a srozumitelné, jak to zvládáte. Pokud si nezvládnete vytvořit kotvu, nekupujte si tento kurz. Pokud cítíte, že to potenciálně zvládnete, jen nestíháte, kupte, kurz vás nakopne a dotáhnete to. Pokud kotvení zvládáte hravě, budete z kurzu opravdu hodně těžit a budete koukat, jak hluboko do králičí nory dokážete zajít.

Můžu se k vám objednat individuálně?

Bohužel ne. Po 12ti letech vedení lidí na živo individuálně i skupinově, jsem na mateřské dovolené. Takže nejdřív až v roce 2024. Na živé akce se opravdu těším.

V čem se tento kurz liší od jiných?

To zvětší části zhodnotíte sami. Já jen mohu říct, že sama jsem velmi náročná klientka, co se online kurzů týče. Zkusím popsat jak uvažuji: 1/ Nemám ráda, když je kurz složitý, co do obsahu i ovládání, plný omáček, zatáček a překážek. Když nemám věci přístupné na jedno dvě kliknutí a ztrácím čas zbytečnostmi. Proto dělám všechno proto, aby kurz byl uživatelsky jednoduchý, přehledný, cestička vymetená a vy se mohli soustředit jen na svůj proces. 2/ Nevyhovuje mi též, když se jedná o kurz bez jakékoliv podpory (byť sebemenší možnosti komunikovat) ve skupině a s autorkou kurzu. A mrzí mě také, když mám podpůrnou skupinu k dispozici jen dočasně, to mě stresuje. Proto vám v tomto kurzu nabízím kontinuální podporu ve skupině, v jakémsi klubu lidí, co na sobě pracují (koupili si ode mě kurz). A ne jen na měsíc či dva, ale jak dlouho budete potřebovat. Protože každý má své tempo. 3/ Jako náročné klientce mi taky vadí, když mě v kurzu nikdo nepošťuchuje a nedává impulzy vpřed (osobně skrze můj e-mail). Ale vadí mi i to, když na mě tlačí moc a bombarduje mě e-mailem moc často. Takže hledám cestu jak optimalizovat tento proces v mém kurzu pro vás. Chci, abyste si sami určili, kdy s kurzem začnete a jak intenzivně v něm chcete být (=tedy kolik času cítíte, že potřebujete k jeho dokončení). Podle toho vám nastavím frekvenci e-mailových pošťouchnutí. 4/ Jako klientce mi vadí, mi když je v obsahu kurzu mnoho věcí a já cítím, že polovinu z nich znám a nepotřebuji a proto se mi nechce kupovat celý kolos za velké peníze. Proto své kurzy rozkládám do modulů a modulíčků a nabízím jejich koupi samostatně i jako výhodné balíčky. Abyste si mohli vybrat na míru to, co sedí vám. Když přijdete s dalším vylepšeními a bude to realistická, pokusím se vyjít vstříc. Cíl je win-win, neboli oboustranná spokojenost. Nevím, jestli je můj kurz jiný než to, co jste doposud zažili. Vím jen, že vydávám lunární barevný spirálovitý diář, jako nikdo jiný a vylepšuji ho podle přání klientů a mých možností. Podobně postupuji i v online kurzech.

Uspěji?

Jste připraveni uspět? Není to jen o tom, co kurz nabízí. Je to i o tom, jestli po něm sáhnete ve správný čas. Jaká je vaše životní situace a jestli jste už dozráli ke změně. Pokud ano SPOLEČNĚ můžeme sklidit VAŠE plody. Pokud uspějete - vyspějete - dospějete na další úroveň šťastného žití, znamená to, že se vyvíjíte. Nikdy to nebude jen má zásluha (a zásluha toho skvělého nadupaného kurzu). Vždycky to bude o vašem rozhodnutí a zapadnutí toho správného kousku puzzle na své místo. Bude mi ctí být u toho a sklízet s vámi.