Kontakty

Autorka projektů, mentorka

Květa Kolouchová
Telefon: 777 88 22 33
e-mail: kveta@pracenasobe.cz
https://www.facebook.com/groups/pracenasobe 

  • na dotazy ohledně osobního růstu či obsahu kurzů odpovídám primárně v FB skupině, případně mailem.
  • pro technickou podporu kontaktujte prosím Veroniku

Technická a zákaznická  podpora

Veronika Torišková
veronika@pracenasobe.cz 

  • přihlášení do kurzu
  • nepřišel mail
  • něco se nezobrazuje
  • platby, faktury 
  • další doplňující informace atd.

Použijte kontaktní formulář

Ideálně nám napište skrze formulář. Pokud radši telefonujete, uveďte své telefonní číslo, Veronika Vám obratem zavolá zpět.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

FAQ - často kladené otázky k on-line kurzům

V jakém tempu je dobré kurz absolvovat?

Ve svém tempu. To může mít samozřejmě každý jiné. Kurz vám zůstane přístupný v členské sekci napořád. Sami si budete moci rozhodnout, kdy a za jak dlouho je pro vás možné jím projít (14 dní, měsíc či dva) a nastavit si ve formuláři, kdy chcete začít. Takže budete regulovat frekvenci mých podnětů emailem. Ani vy ani já nechceme, aby kurz zůstal odložen na potom. Podpořím vás v tom, abyste začali, absolvovali ho a získali z něj maximum. FB skupina a moje podpora bude kontinuální, takže je opravdu jedno, jestli začnete o nějaký týden či dva (po zakoupení kurzu) později. Důležité je ale začít.

Co když nemám Facebook?

Co se obsahu týče, tak celý kurz probíhá v členské sekci a podněty vám budou chodit na e-mail, takže FB k tomu nepotřebujete. Ale podpora skupiny, odpovědi na otázky a síla společného záměru podobně naladěných lidí, by se vám mohla líbit. Zvažte proto prosím založení profilu na FB, klidně jen pro účely bytí v naší VIP skupině. Vstup je kontrolovaný (budu se vás ptát na email zadaný v objednávce, abych vám do skupiny umožnila přístup), takže můžete mít i přezdívku a místo profilové fotky kytičku. FB účet můžete deaktivovat vždy.

Není to moc eso-kurz plný krásné teorie?

Ne, není. Je mi přes čtyřicet let a všechno jsem si odbulela, odmakala a odpracovala. Mám za sebou výsledky a věřím si. Opírám se o svou osobní zkušenost, zkušenost s klienty a kvalitní výcviky. Ano, neuznávám materialistický pohled na svět, ale mám nohy na zemi a nemíchám psychologickou sebe-rozvojovou práci s duchovní cestou. To jsou odlišné věci. Kurz je psychologicky rozvojový, založený z velké části na technikách z neurovědy. A ty mají zase základ v dalších zkoumáních a osobních zkušenostech mnoha odborníků a pozitivních výsledcích mnoha klientů.

Zvládnu to? Není to moc psychologicky náročné?

Provedu vás krok za krokem, za ručičku. Pokud pochybujete, je to správný postoj, zkoumejte dobře, komu se svěříte a kým se necháte vést. V případě online kurzu to ale není takový risk, navíc máte garanci vrácení peněz. Mám návrh: Otestujte si to na mém minikurzu Kotvení vnitřních zdrojů, je zdarma. Uvidíte jak moc je to pro vás přehledné a srozumitelné, jak to zvládáte. Pokud si nezvládnete vytvořit kotvu, nekupujte si tento kurz. Pokud cítíte, že to potenciálně zvládnete, jen nestíháte, kupte, kurz vás nakopne a dotáhnete to. Pokud kotvení zvládáte hravě, budete z kurzu opravdu hodně těžit a budete koukat, jak hluboko do králičí nory dokážete zajít.

Můžu se k vám objednat individuálně?

Bohužel ne. Po 12ti letech vedení lidí na živo individuálně i skupinově, jsem na mateřské dovolené. Takže nejdřív až v roce 2024. Na živé akce se opravdu těším.

V čem se Vaše online kurzy liší od jiných?

To zvětší části zhodnotíte sami. Já jen mohu říct, že sama jsem velmi náročná klientka, co se online kurzů týče. Zkusím popsat jak uvažuji: 1/ Nemám ráda, když je kurz složitý, co do obsahu i ovládání, plný omáček, zatáček a překážek. Když nemám věci přístupné na jedno dvě kliknutí a ztrácím čas zbytečnostmi. Proto dělám všechno proto, aby kurz byl uživatelsky jednoduchý, přehledný, cestička vymetená a vy se mohli soustředit jen na svůj proces. 2/ Nevyhovuje mi též, když se jedná o kurz bez jakékoliv podpory (byť sebemenší možnosti komunikovat) ve skupině a s autorkou kurzu. A mrzí mě také, když mám podpůrnou skupinu k dispozici jen dočasně, to mě stresuje. Proto vám v tomto kurzu nabízím kontinuální podporu ve skupině, v klubu lidí, co na sobě pracují (koupili si ode mě kurz). A ne jen na měsíc či dva, ale jak dlouho budete potřebovat. Protože každý má své tempo. 3/ Jako náročné klientce mi taky vadí, když mě v kurzu nikdo nepošťuchuje a nedává impulzy vpřed (osobně skrze můj e-mail). Ale vadí mi i to, když na mě tlačí moc a bombarduje mě e-mailem moc často. Takže hledám cestu jak optimalizovat tento proces v mém kurzu pro vás. Chci, abyste si sami určili, kdy s kurzem začnete a jak intenzivně v něm chcete být (=tedy kolik času cítíte, že potřebujete k jeho dokončení). Podle toho vám nastavím frekvenci e-mailových pošťouchnutí. 4/ Jako klientce mi vadí, mi když je v obsahu kurzu mnoho věcí a já cítím, že polovinu z nich znám a nepotřebuji a proto se mi nechce kupovat celý kolos za velké peníze. Proto své kurzy rozkládám do modulů a modulíčků a nabízím jejich koupi samostatně i jako výhodné balíčky. Abyste si mohli vybrat na míru to, co sedí vám. Když přijdete s dalším vylepšeními a bude to realistická, pokusím se vyjít vstříc. Cíl je win-win, neboli oboustranná spokojenost. Nevím, jestli je můj kurz jiný než to, co jste doposud zažili. Vím jen, že vydávám lunární barevný spirálovitý diář, jako nikdo jiný a vylepšuji ho podle přání klientů a mých možností. Podobně postupuji i v online kurzech.

Uspěji?

Jste připraveni uspět? Není to jen o tom, co kurz nabízí. Je to i o tom, jestli po něm sáhnete ve správný čas. Jaká je vaše životní situace a jestli jste už dozráli ke změně. Pokud ano SPOLEČNĚ můžeme sklidit VAŠE plody. Pokud uspějete - vyspějete - dospějete na další úroveň šťastného žití, znamená to, že se vyvíjíte. Nikdy to nebude jen má zásluha (a zásluha mých skvělých nadupaných kurzů). Vždycky to bude o vašem rozhodnutí a zapadnutí toho správného kousku puzzle na své místo. Bude mi ctí být u toho a sklízet s vámi.